top of page
1 (4).jpg

Ласкаво просимо на сторінку наших проектів для ознайомлення з прикладами наших робіт.
Можливості безмежні.

Виробництво пластикових компонентів паливної системи автомобіля

На замовлення міжнародної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі була спроектована та виготовлена серія пресформ для виробництва елементів паливної системи автомобіля, які встановлюються на конвейєрах в нові автомобілі відомих європейських брендів. Співпраця над спільними з цим замовником проектами розпочалася у 1989 році. Робота над проектами повного циклу - від проектування форм до поставки готової продукції - розпочалася в 2010 році.

MyDay1025.jpg

Виробництво пластикових ковпачків для балонів з фарбою

Українська компанія, що виробляє фарбу, зіткнулася з проблемою якості ковпачків для балонів з фарбою: вони надто туго надягалися на балон, не витримували низьких температур. Спецтехоснасткою був розроблений дизайн нових ковпачків, виготовлені пресформи, і розпочалося виробництво високоякісної продукції для замовника. Співпраця триває з 2015 року.

1DX_1657.jpg

Виробництво пластикових деталей для електронних пристроїв

Міжнародна компанія звернулася до нас із запитом про виробництво пластикових деталей електронних пристроїв.  З цією метою були виконані проекти повного циклу - від проектування пресформ до виробництва та поставок готової продукції.   Співпраця триває з 2020 року.

MyDay975.jpg

Виробництво елементів побутової техніки для приготування газованих напоїв у домашніх умовах

Компанія, що володіє всесвітнім брендом побутової техніки, співпрацює із Спецтехоснасткою з 2012 року. За цей час була зпроектована та виготовлена велика кількість пресформ для лиття окремих деталей пристрою для приготування газованих напоїв у домашніх умовах. Частина замовлень на виготовлення готових пластикових деталей була розміщена на виробничих потужностях Спецтехоснастки

1DX_5662.jpg

Виробництво компонентів паливної системи автомобіля

На замовлення міжнародної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі була спроектована та виготовлена серія пресформ для виробництва елементів паливної системи автомобіля, які встановлюються на конвейєрах в нові автомобілі відомих європейських брендів. Співпраця над спільними з цим замовником проектами розпочалася у 1989 році. Робота над проектами повного циклу - від проектування форм до поставки готової продукції - розпочалася в 2010 році.

MyDay1008 копия.png

Виробництво пластикових ємностей для біотехнологічних лабораторій

На замовлення української компанії було спроектовано та виготовлено пресформи для виробництва ємностей, що використовуються в процесі досліджень в біотехнологічних лабораторіях. З самого початку проекту передбачалося, що лиття виробів буде здійснюватись на потужностях Спецтехоснастки. Для забезпечення виробництва ми побудували чисту кімнату, що відповідає вимогам виробництва продукції без біослідів. Співпраця триває з 2020 року.

MyDay69.jpg

Виробництво пластикових деталей аудіо систем автомобілів

З міжнародною компанією зі штаб-квартирою в Бельгії співпраця розпочалася з запиту на виробництво пластикових елементів звукових систем автомобілів для подальшого збирання динаміків та установки на конвейєрах в нові автомобілі відомих європейських брендів, таких як VW, BMW, Jaguar тощо. У звʼязку з цим було виконано серію проектів, що включали в себе усі етапи виробництва пластикових деталей: від проектування пресформ до поставки продукції партіями згідно узгоджених графіків.  Співпраця триває з 2008 року.

MyDay1077.jpg

Виробництво пресформ для двокомпонентного лиття пластикових елементів паливної системи автомобіля

На замовлення міжнародної компанії були спроектовані пресформи для двокомпонентного лиття (2К) елементів паливної системи автомобіля та передсерійне виробництво готових виробів.

MyDay1061.jpg

Виробництво контрольних пломб, що відповідають індивідуальним вимогам клієнта

Міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Нідерландах мала особливі вимоги щодо функційності пластикової контрольної пломби, а саме вимоги до зусилля розриву.  Пропозиція на ринку не могла задовольнити їх потребу, тож почалася співпраця зі Спецтехоснасткою. Протягом проекту ми розробили сам виріб, який відповідав вимогам замовника, спроектували та виготовили пресформу, і налагодили серійне виробництво контрольних пломб на потужностях Спецтехоснастки.
Співпраця триває з 2019 року.

MyDay_ 56 (1).jpg

Виробництво контейнерів для десертів

На замовлення бельгійської компанії були виготовлені пресформи для виробництва контейнерів для десертів, що використовуються європейськими авіалініями під час рейсів. Замовлення на серійне виробництво контейнерів було розміщене на виробничих потужностях Спецтехоснастки. Партнерство триває з 2015 року. 

1DX_4022.jpg
bottom of page